WinRAR 5.30

WinRAR 5.30

LisansDeneme Sürümü - Daha Sonra Reklamlı Sınırsız
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu1,87 MB
ÜreticiRARLAB
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi1 sene önce
Hemen indir (1,87 MB)
28 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dosya Sıkıştırma Programlarının Efendisi: WinRAR!
WinRAR Nedir, Ne İşe Yarar?
Başınız sıkıştığında verilerinizi sıkıştırarak PC’nizde size nefes aldıran güzide uygulamaya WinRAR denir. WinRAR senelerdir bu ulvi görevi layıkıyla yerine getiren bir uygulama. Türkçe desteğinin olması da cabası. Büyük dosyaların cihazlar arası alışverişini de kolaylaştıran WinRAR artık her PC’de olmazsa olmaz, hatta işletim sistemini kurduktan hemen sonra itinayla kurulan ilk uygulama demek yanlış olmaz.

WinRar’a öylesine ihtiyacımız var ki, o olmadan yeni sistem kurulmasını takip eden süreçte işimize yarayacak neredeyse tüm uygulamaların dosyaları WinRAR ile açılıyor. WinRAR programı popüler sıkıştırma formatları olan RAR ve ZIP dışında CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, Z gibi formatlarını da okuyabilen, çözümleyebilen ancak bu formatlarda sıkıştırma yapmayı tercih etmeyen bir program. Tüm sıkıştırma formatlarını tanıyor ancak Rar formatında sıkıştırma yapıyor. Bu yüzden de internet camiasında sohbetlerde “Rarla gönder” deyimine çok sık rastlıyoruz. Bir nevi dosya sıkıştırmanın isim babası olarak tanımlayabiliriz.

WinRAR, Windows Shell yapısına da yerleşiyor. “Bunu neden yapıyor” derseniz, sağ tıklamayla çıkan menüye de yerleşerek sıkıştırma, sıkıştırıp e-posta atma ve dosyaları açma gibi işlemleri bir çırpıda yapabilmesi için diye cevap verebilirim. Kısaca WinRAR hem iş, hem de günlük PC kullanımında son derece yararlı bir yardımcı uygulama olarak alkışı hak ediyor.

28 kez indirildi
Google no longer supports Google Images API and this plugin can't work.

You can try to use other plugins with the same feature:
WP Picasa Box - http://codecanyon.net/item/wp-picasa-box/16099962
WP Pixabay Search And Insert - http://wpclever.net/downloads/wordpress-pixabay-search-and-insert