BUMBLE APK İNDİR – ARKADAŞLIK VE AŞK UYGULAMASI
3.7

BUMBLE APK İNDİR – ARKADAŞLIK VE AŞK UYGULAMASI

Hemen İndir Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

bumble apk, bumble apk indir,

bumble apk

bumble apk indir

AÇIKLAMA

A Bumble Apk

Bumble uygulaması, Google, Facebook ve Twitter beğenileriyle rekabet edebilmek için kısa süre önce mobil sosyal uygulaması Bumble‘ı piyasaya sürdü. İOS mobil platformda piyasaya sürülmesine rağmen Google, onu Android telefona da taşımaya karar verdi. Bu, uygulamayı telefonlarında kullanma konusunda kullanıcılarına daha iyi bir deneyim yaşatmak amacıyla yapılmıştır.

 

Bumble bahsedildiği gibi,  başlangıçta iOS mobil platformunda piyasaya sürüldü, ancak o zamandan beri Android mobil ağına taşındı.

Google, sosyal ağ deneyimini kullanıcıları için daha iyi hale getirmeyi amaçlayan bu uygulamaya birkaç yeni özellik ekledi. Bumble’ın en etkileyici özelliklerinden biri dahili arama özelliğidir. Kullanıcılar, sosyal ağ sitesinde farklı bilgi türlerini aramak için bu özelliği kullanabilir. Bumble’ın en son sürümü, kullanıcılara profillerini düzenleme seçeneği de sunar.
Bunun dışında en son Bumble, Kişiselleştir Kutusu adlı bir özelliği de tanıttı. Bu özellik, kullanıcının mesajlarını göndereceği kutunun görünümünü ve hissini özelleştirmesine olanak tanır. Kutuyu kişiselleştirmek için kendi renk seçimlerini kullanabilirler veya kendi stillerini kullanabilirler. Bu özellik, kişinin en iyi fotoğrafını veya görüntüsünü kutuya koymasını sağladığı ve böylece izleyicilerinden daha fazla ilgi çekme şansını artırdığı için çok faydalıdır.

 

Bumble ayrıca grup mesajlaşması gibi bir dizi kullanışlı özellik içerir.

Bumble, arkadaşlarınızla ve meslektaşlarınızla sohbet ve video konferans gibi çeşitli iletişim özellikleri aracılığıyla bağlantı kurma seçeneği sunar. Aynı ağdaki diğer üyelerle dosya ve belge paylaşma seçeneği de sunar. Bunlara ek olarak, Bumble, kullanıcılarının resimlerini ve videolarını Picasa ve Flickr gibi çeşitli topluluk sitelerine yüklemelerine ve yayınlamalarına izin verir. Ayrıca kullanıcıya, tamamen uçtan uca şifreleme teknolojisi ile korunan güvenli bir özel mesajlaşma sistemi sağlar.

 

Tüm bunların dışında Bumble Apk, kullanıcıya Mini Sayfalar adı verilen bir özellik de sunuyor.

Bumble’ da bu özellik, kullanıcının Mini Sayfalarını çeşitli topluluk sitelerinde yayınlamasına yardımcı olarak, en iyi resimlerini ve fotoğraflarını sergilemelerine yardımcı olur. Kullanıcı ayrıca arkadaşlarını mini sayfayı görüntülemeye davet edebilir ve hatta isterse bağlantıyı onlarla paylaşabilir. Uygulama bir tür dijital senaryo yazımı kullandığından, kullanıcıya içeriğin tahrif edilmeyeceği ve gerçek olacağı garanti edilir.

 

Genel olarak, Bumble Apk, kullanıcıları için çok faydalı bir uygulamadır. Kurulumu kolaydır ve ayrıca ücretsiz bir deneme süresi sunar. Ancak, kullanıcıların Apk dosyalarını yalnızca güvenilir kaynaklardan indirdiklerinden emin olmaları gerekir. Kullanıcılar uygulamayı kullanmaya başlamadan önce bilgisayarlarına herhangi bir virüs bulaşıp bulaşmadığını kontrol edebilirler. Birinin enfekte olması durumunda, Bumble Apk virüsü kaldıracak ve böylece kullanıcının verilerini herhangi bir zarardan koruyacaktır.

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
BUMBLE APK İNDİR – ARKADAŞLIK VE AŞK UYGULAMASI için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü
buradan bir menü oluşturun