Cities Skylines Türkçe Yama – Türkçe Altyazı İndir
5

Cities Skylines Türkçe Yama – Türkçe Altyazı İndir

Hemen İndir Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere herkesin aradığı epic gamesin ücretsiz yaptığı oyunun yani Cities Skylines türkçe yama dosyasını sunuyoruz keyifli kullanımlar dileriz.

Açıklama:

“On yıldan fazla bir süredir en iyi şehir kurucusu, Cities: Skylines’in birkaç kusuru o kadar minik ki, onları yalnızca saatler devam eden eğlenceden sonrasında fark ettim.”
10/10 – Kaçış

“Derin ve ödüllendirici oyun sayesinde, Colossal Order’ın yeni simülasyonu türdeki gittikçe fark edilen boşluğu dolduruyor. Başkalarının başarısız olduğu yerlerde, Cities: Skyline mükemmelleşiyor ve modern şehir inşaatçılarının yeni altın standardını sunuyor. ”
8.8 / 10 – GameInformer

“Şehirler: Skylines, saatlerinizi tüketecek bir oyun ve geliştiricilerin gelecekte başlık için desteği sürdürme taahhüdü ve Steam Atölyesi entegrasyonu ile, temel oyunun büyük miktarda tekrar oynanabilirliği eşit hale gelecek daha büyük. Bu oyunu tüm kalbimle tavsiye ediyorum ve gelecekte bizim için hangi modcuların ve Colossal Order’ın bizim için ne saklayacağını görmek için sabırsızlanıyorum. ”
9/10 – Yıkım

Promosyon 10 gün geçerlidir
Klasik Şehir Simülasyonuna çağıl Bir Bakış
Şehirler: Skylines, klasik şehir simülasyonunun modern bir yorumu. Oyun, gerçek bir şehir yaratmanın ve sürdürmenin coşkuını ve zorluklarını gerçekleştirmek için yeni oyun öğeleri sunar ve bununla beraber şehir kurma deneyiminin bazı köklü mecazlarını genişletir.

Ayrıca, katmanlı ve zorlu simülasyona karşı iyi bir denge sağlamak için oyunu oyun tarzınıza uyacak şekilde değiştirme becerisini de içerir. Yalnızca hayal gücünüzle sınırı olansınız, bu yüzden kontrolü elinize alın ve gökyüzüne ulaşın!

Bu oyun şu platformlarda da mevcuttur:

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Cities Skylines Türkçe Yama – Türkçe Altyazı İndir için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü
buradan bir menü oluşturun