Erzurum Full İndir – Türk Yapımı Hayatta Kalma Oyunu
3.9

Erzurum Full İndir – Türk Yapımı Hayatta Kalma Oyunu

Hemen İndir Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

erzurum indir

erzurum full indir

erzurum crack

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere türk yapımı bir oyun olan ve yapımcılığını Proximity firmasının üstlendiği Erzurumun full indirme linkini sunuyoruz, oyun isminden de anlaşılacağı gibi Erzurumda geçiyor ve bu oyunda erzurum soğuğunda hayatta kalmaya çalışıyor aynı zamanda da etrafta bulunan itemleri lootlayıp hayatta kalmak için kullanıyorsunuz Oynarken keyif alabileceğinizi tahmin ediyoruz, şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

AÇIKLAMA

Erzurum, Türkiye’nin en soğuk şehirlerinden biridir. Taylan için, kışın ortasında ve yaya olarak Erzurum’un ıssız bölgelerinde gezi etmek çok saçma bir fikirdi. Taylan’ın henüz farkına varmadığı şey ise, girmek üzere olduğu bölgenin bir göktaşı düşmesinden etkilenmiş olduğudur. Sanki içinde bulunmuş olduğu zorlu şartlar yetmiyormuş gibi, şimdi Taylan’ı daha büyük dertler bekliyor.

Erzurum; dondurucu soğuklara, vahşi doğaya, açlığa ve susuzluğa karşı mücadele ettiğin bir hayatta kalma oyunudur. Bu zorlu şartlarla mücadele edebilmek için odun veya kömür toplayıp ateş yakmalı ve kendinizi ısıtmalısınız, uyumak için yatak bulmalısınız, yemek, silah, tıbbi ürünler, yararlı araç gereçler…Kısacası sizi hayatta tutmak için ne gerekiyorsa onu bulmalısınız.
OYUN MODLARI

HİKAYE : Kahramanın oyun süresince karşılaştığı olayları ve hikayenin sonunu keşfetmek için öykü modunu oynayın.

Serbest MOD : Eğer öykü moduyla aynı mekaniklere sahip sonsuz bir oyun modu istiyorsanız, serbest mod tam size göre. Eğer oyuncu ölürse, son olarak kayıttan devam edebilir. Tam anlamıyla sonsuz bir oyun modudur.

MEYDAN OKUMALAR : Bu bölüm, daha zor bir oyun deneyimi isteyen tecrübeli oyuncular içindir. Çeşitli türde meydan okumalardan birini seçerek kendinizi deneyebilirsiniz. Bu türlerden bazıları bitmeyen fırtına, daha soğuk hava, zamanlı görevler, daha fazla yırtıcı hayvan vb.

BÜYÜK AÇIK DÜNYA
9 kilometrekarelik alanıyla, oyun dünyası size çok sayıda keşfedilecek alan sunuyor. 30’dan fazla bölge keşfedilmeyi bekliyor.

DİNAMİK HAVA, SICAKLIK VE ZAMAN
Hava, ısı ve zaman birbirleriyle bağlantılıdır. Güneşli yada bulutlu gün, dondurucu gece, sabah ayazı şeklinde gerçekçi doğa vakaları dinamik olarak kaynaklanır. Ek olarak hafifçe kar yağışı, yoğun kar yağışı, kar fırtınası, sisli hava gibi hava vakaları da rastgele doğar.

KENDİNİ SICAK TUT
Odun yada kömür toplayıp sobada ateş yak. Arkana yaslanıp sıcak çayını yudumlarken pencereden bembeyaz karın yağışını izle.

BİRİNCİ ŞAHIS VE ÜÇÜNCÜ ŞAHIS
Oyun içinde değiştirilebilen iki kamera açısı : Birinci şahıs ve üçüncü şahıs.

ORTAMLARI YAĞMALA
Dünyayı keşfet ve hayatta kalmana yardımcı olması için yemek, yakıt, cephane, giysi, tıbbi ürün, araç gereç ve zanaat malzemeleri topla.

ZANAAT VE yemek TARİFLERİ

basit aletler, gelişmiş aletler, elektronik aletler, cephane ve daha fazlasını yapmak için malzeme topla. Kebap, tarhana çorbası, Türk kahvesi, ekmek şeklinde leziz yiyecekleri pişirmek için besin malzemeleri topla.

SİLAHLAR
Kendini kana susamış yırtıcı hayvanlardan korumak için tabanca, tüfek şeklinde silahlar bul.

AVLA YADA AVLAN
yiyecek için geyik, tavşan avla. Ayılara, kurtlara ve yaban domuzlarına av olmaktan kaçın.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64 bits Windows
İşlemci: Intel Core i5-2500K@3.3GHz or AMD FX 6300@3.5GHz
bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 or AMD Radeon R9 290
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64 bits Windows
İşlemci: Intel Core i7-4770K@3.5GHz or Ryzen 5 1500X@3.5GHz
hafıza: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 580
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Erzurum Full İndir – Türk Yapımı Hayatta Kalma Oyunu için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü
buradan bir menü oluşturun