Exxen’e Üye Olma – Exxen Nasıl Kayıt Olunur?
4

Exxen’e Üye Olma – Exxen Nasıl Kayıt Olunur?

Hemen İndir Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

exxen kayıt olma, exxen üye olma, exxen nasıl kayıt olunur, exxen nasıl üye olunur, exxen ücretsiz kayıt,

exxen üye olma

Exxen’in Üyesi Nasıl Olunur?

Exxen platformu başlatıldı. Acun medya kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 2021’de ekran hayatına başlayacak olan Exxen, ilk olarak 24 Eylül 2020’de Acun Ilıcalı’nın İnstagram hesabından çıktı: “yakında yeni dijital platformumuz @ exxen’de birlikteyiz.”bir açıklama ile açıklandı. Ama exxen TV üyeliği iyi mi?

Exxen nedir?

Platform için 1.500 kişilik bir ekip oluşturuldu. Acun Ilıcalı, platformun ücretsiz bir seçeneğe sahip olmayacağını, reklamsız ve reklamsız iki ücretli paket olacağını söyledi. Platformun kuruluş aşamasında toplam maliyeti 900 900 milyon olarak açıklandı.

Exxen TV nedir?

Platformun, diziler, gerçeklik şovları, yarışmalar, belgeseller ve çocuk programları gibi farklı yaş gruplarına hitap eden prodüksiyonları içereceği açıklandı. Ayrıca, ticari nedenlerle televizyonda yayınlanamayan 20 veya 40 dakikalık kısa içeriğin platformda yayınlanacağı da açıklandı. Başka bir Acun medya yapımcılığının babası Ali Taran’ın önerisi üzerine talent you are Turkey programı, platformun adı Exxen olarak belirlendi.

Exxen TV’nin bir üyesi nasıl olunur?

Exxen TV üyesi olmak için yapmanız gerekenler https://www.Exxen.Com /

sayfada, ad, soyad, e-posta bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne erişebilirsiniz. Ücretsiz deneyim sürümü yeni exxen Üyelikleri için geçerlidir.

EXXEN ÜYELİĞİ NE KADARA MAL OLUYOR?

Exxen fiyatı ayda 9,90 TL olacak. Platformunda içerik için 900 milyon TL harcayan Ilıcalı, Exxen’in aylık ücretinin ilk 1 hafta için 9.90 olacağı müjdesini verdi.

EXXEN NASIL İZLENECEK?

Exxen TV’nin frekans detayları yok. İsterseniz Exxen TV’yi Netflix’in görüntüsünde TV’ye yansıtarak izleyebilirsiniz. Ya da Exxen uygulamasını Tv’lerden açarak da izlenebilir.

https://www.rhmod.com/exxen-kayit-olma/

Exxen’e Üye Olma – Exxen Nasıl Kayıt Olunur?

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Exxen’e Üye Olma – Exxen Nasıl Kayıt Olunur? için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü
buradan bir menü oluşturun