Fortnite İnstaller APK indir – Fortnite Mobile APK
5

Fortnite İnstaller APK indir – Fortnite Mobile APK

Hemen İndir Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

fortnite apk

fortnite apk indir

Fortnite İnstaller APK İndir

Milyonlarca insan tarafınca oynanan Fortnite’ın Android ve iPhone (iOS) sürümü olan Fortnite Mobile, bildiğiniz üzere Google Play yada App Store’da bulunmuyor. Peki Fortnite Mobile nasıl ve nereden indirilir, hangi telefonları destek verir? Gelin beraber bakalım.

Fortnite Battle Royale’de, şu anda tek bir oyuncu hayatta kalana kadar yaşamak için 100 oyuncunun bir harpta yer aldığı çevrimiçi çok oyunculu bir dövüşe bakıyorsunuz. Bu defa, Fortnite Battle Royale, Epic Games stüdyosunun yapımıyla bir Android uyarlamasıyla geliyor. İyi durumda, orijinal sahnelerin veya oyun sisteminin hiçbiri değiştirilmedi ve akıllı telefonunuzda tamamen aynı kaldı.

AÇIKLAMA

diğer Battle Royale oyunlarına ilişkin en büyük özellik, oyun bölgenizde binalar oluşturma olanağıdır. Sığınak olarak kullan, mermi arayın ve arkanızı denetim edin. Derme çatma duvarları ve rampaları bir araya getirmek için temel malzemeleri almanız gerekir. Ayrıca, her bir maç süresince ayaklarınızın üzerinde ve sürekli hareket halinde tutmak için tasarlanmış, dışarı uzanan görünmez bir engelle başa çıkmak zorundasınız.

Unreal Engine 4 motoruna kurulmuştur, görsel efektler açısından kendi PC ve konsol muadilleri ile aynı özelliktedir. Bir tek böyle dekalmaz, tüm parasallaştırma sistemi de tamamen aynıdır. Bu oyun, uygulama içi satın alma yöntemiyle alabileceğiniz güzel duyu iyileştirmelerin haricinde tamamen ücretsizdir. Daha da iyisi, Epic Games sürümler içinde çapraz oyuna giriyor; bu da öteki PC, PS4, Xbox One, iOS ve Android oyuncularıyla PvP savaşlarına katılabileceğiniz anlamına geliyor.

Fortnite Battle Royale, aslına bakıldığında 2018’deki en iyi oyunlardan bir tanesi. Android sürümü, dünya çapındaki çevrimiçi oyuncuların kitlesel takipçilerini sürekli olarak çoğaltmak için ayarlanmıştır.

Görebildiğiniz şeklinde, Fortnite’ı Android cihazlara yükleme işlemleri Google Play üzerinden yapılmıyor. Çünkü Google Play üzerinde Fortnite’ın uygulaması bulunmuyor. Epic Games’in bu şekilde bir yol izlemeyi tercih etmiş olması ilk bakışta riskli bir hareket şeklinde görünebilir. Sadece bu tercihin arkasında çok anlaşılabilir bir sebep yatıyor. Bu sebep, Google’ın uygulama içi alışverişlerden %30 hisse alıyor olması.

Fortnite ücretsiz bir oyun olduğundan, Epic Games’in oyun üzerinden kazandığı paranın önemli bir kısmı oyun içinden meydana getirilen alışverişlerle elde ediliyor. O yüzden, Epic Games’in Google’a hisse vermek istememesi oldukca mantıklı. Tabii ki bu yöntem yüzünden mobil platformlarda daha azca oyuncuya ulaşma riski de mevcut.

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Fortnite İnstaller APK indir – Fortnite Mobile APK için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü
buradan bir menü oluşturun