Vitamin TV APK – BLUTV – EXXEN – NETFLİX – LİG TV (BEDAVA)
3.9

Vitamin TV APK – BLUTV – EXXEN – NETFLİX – LİG TV (BEDAVA)

Hemen İndir Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

VİTAMİN TV APK

merhaba tekrardan bir film, dizi ve maç uygulaması ile rağmenızdayız bu uygulama şuanda piyasada çıkan son uygulamalardan bir tanesi eğer stabil çalışan alternatif bir uygulama arıyorsanız bu uygulama tam size göre. Bu uygulamanın geliştiricisi tarafınca bizlere gönderilen apk dosyası tarafımızca test edilip video ile kanıtlanmıştır güvenle kullanabilirsiniz uygulamayı.

Ayrıca videoda uygulamanın reklam sistemi iyi mi geçilir ona da değinilmiştir bu detaylı videoyu izlemeyi ihmal etmeyin altta video kısmına ekleyeceğiz sizler için 🙂

Uygulama yapısal olarak rabbit web uygulaması ile biraz benzer bir uygulama, netflix, exxen, blutv, ve canlı ücretli maç kanallarının içeriklerini kapsamaktadır ve güzel yanı ise bunun için herhangi bir ücret talep edilmiyor sizden. Şimdiden herkese iyi eğlenceler.

 

AÇIKLAMA: (Es Geçin)

Vitamin TV

Eksiksiz öğrenmesi, güçlü temeller oluşturabilmesi ve hepsiı keyifle, istekle, hevesle yapabilmesi için Vitamin’in güvenli eğitsel içerikleri, şimdi Vitamin Cep Uygulaması’yla öğrencinin istediği her an yanında!

Türkiye’nin öncü online eğitim ürünü Vitamin’in Millî Eğitim Bakanlığı öğretim programıyla uyumlu içerikleri; mevzu anlatımları, interaktif etkinlikler, üç boyutlu canlandırmalar, sanal deneyler, çalışma kâğıtları, özetler, açık uçlu sorular, videolu çözümlü örnekler, videolu öğretmen anlatımları, tarama testleri ve tecrübe etme sınavlarını kapsar.

Vitamin içerikleri, “konu Öğrenme → soru Çözme → Pekiştirme → Performans Ölçümleme → noksan Tamamlama”dan oluşan tam öğrenme akışında sunulur.

Yaş gruplarının psikolojik-bilişsel öğrenme düzeylerine uygun yapılandırılan tüm içerikler, öğrencinin keşfederek öğrenmesini ve kalıcı bilgiye erişmesinı destekler. Öğrenci, Vitamin Cep Uygulaması’yla cep telefonundan tüm dijital içeriklere erişebilir, tarama testlerini çözüp soruların cevaplarını, çözümlerini ve performans değerlendirmesini anında görebilir.

Vitamin Cep Uygulaması’ndan öğrencilerin ilgi alanlarına bakılırsa birçok içeriğe ve etkinliğe ücretsiz erişebileceği, internet bağlantılarının bir arada sunulduğu VClub’a da ulaşılmaktadır. VClub; esin veren, genel kültürü geliştiren önerileriyle öğrencilerin dünyanın en ünlü müzelerini keşfetmelerini, konserleri izlemelerini, doğa ve bilimle ilgili kaynaklara ve eğitsel oyunlara ulaşabilmelerini sağlar.

Vitamin’in yüksek görsel ve ișitsel kalitedeki öğrenme materyalleri ile etkileșimli içeriklerinden olușan dijital öğrenme ortamına Vitamin Kitapları’nda bulunan karekodlar üzerinden de ulaşılabilir.

Vitamin, çok boyutlu öğrenme ortamını cebinize getirir!

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü
buradan bir menü oluşturun