Whatsapp + Plus APK İndir 2021 – En Son Sürüm
3.6

Whatsapp + Plus APK İndir 2021 – En Son Sürüm

Hemen İndir Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

 

whatsapp plus apk indir 2021

whatsapp plus apk indir

Whatsapp Plus APK İndir

whatsapp Plus İnceleme
whatsapp artı
whatsapp plus, çok popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan whatsapp‘ı kopyalayan ve yol boyunca birkaç ekstra özellik ekleyen resmi olmayan bir android uygulamasıdır. whatsapp plus, whatsapp’a göre birçok avantaja sahiptir. Cep telefonunda sanki bir whatsapp platformunda sohbet ediyormuşsunuz gibi sohbet etmenize olanak tanır, whatsapp plus sohbet ettiğiniz kişileri görmenize ve hatta onlarla video ve resim paylaşmanıza olanak tanır ve whatsapp ilk çevrimiçi olanlardan biri olmakla gurur duyar. bir masaüstü modu uygulamak için hizmetler. whatsapp plus yalnızca android telefonlarda kullanılabilir. Şu anda bir iOS sürümü mevcut değil.

whatsapp plus, ücretsiz temalara ek olarak birkaç farklı premium tema sunar. Premium temalar, whatsapp plus’ı yeni, benzersiz özelliklerle kişiselleştirmenize olanak tanıyan premium ücretli bir eklentidir. Şu anda mevcut olan dört farklı tema vardır, bunlar: önceden hazırlanmış şablonlar, kabile, yaz, kış ve ışık. Diğer tüm temalar google mağazasında bulunabilir ve whatsapp plus apk aracılığıyla indirilebilir.

Ücretli whatsapp plus eklentisi ile whatsapp ücretsiz versiyonu arasındaki en büyük fark görsel temalardır. Ücretsiz sürüm sadece whatsapp’a benzer, ancak daha az özellik içerir. Ücretli whatsapp plus teması, iletişim yöneticisi, mesaj panosu desteği, duvar yazıları, resim ve video desteği ve birçok görsel tema dahil olmak üzere birçok kullanışlı özellik ekler. Tüm bu işlevler, whatsapp’ı artı bugün internetteki en güçlü sohbet istemcisi yapar. Görsel temalar dil ayarlarınızı Arapça, Türkçe, Farsça veya Fransızca olarak değiştirmenize bile izin veriyor!

 

whatsapp Plus Review

 

whatsapp plus is an unofficial android app which replicates whatsapp, the very popular instant messenger, adding a few extra features along the way. whatsapp plus has several advantages over whatsapp. It allows you to chat on mobile as if you were actually chatting on a whatsapp platform, whatsapp plus allows you to see the people you are chatting with and even share videos and pictures with them, and whatsapp prides itself by being one of the first online services to implement a desktop mode. whatsapp plus is available for android phones only. An iOS version does not currently exist.

 

whatsapp plus offers several different premium themes in addition to the free themes. Premium themes are a premium paid add-on which allows you to personalize whatsapp plus with new, unique features. There are four different themes currently available, these are: premade templates, tribal, summer, winter, and light. All the other themes can be found in the google store and can be downloaded via the whatsapp plus apk.

 

The biggest difference between the paid whatsapp plus add-on and whatsapp free version is the visual themes. The free version just resembles whatsapp but with less features. The paid whatsapp plus theme add a lot of useful features including contact manager, message board support, wall posts, image and video support and lots of visual themes. All these functions make whatsapp plus the most powerful chat client on the internet today. The visual themes even allow you to change your language settings to Arabic, Turkish, Persian or French!

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Whatsapp + Plus APK İndir 2021 – En Son Sürüm için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü
buradan bir menü oluşturun